NOVI PORAZ TITOGRADA: SEKULIĆ RIJEŠIO MEČ

2019-10-26

Bivši igrač Titograda Balša Sekulić junak je pobjede FK Podgorice na današnjem gostovanju Titogradu. Ekipa iz Donje Gorice pobijedila je rezultatom 1:2, a za oba gola zaslušan je upravo Sekulić, koji je asistirao kod prvog gola Nikole Vujnovića u 15′ minutu, ali i pogodio mrežu Ivanovića u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Titograd je imao inicijativu, posjed lopte je na strani domaćina tokom čitavog meča. U prvom poluvremenu “romantičari” su bili ti koji su diktirali tempo, a FK Podgorica je pogađala mrežu. U finišu prvog poluvremena kapiten žutih dobija direktan crveni karton zbog starta nad Mamadu Mendijem. Tada kreće još jača inicijativa Titograda koja je trajala do poslednjeg trenutka utakmice. Gol je stigao u 63′ minutu golom Ajane Činedua, koji je pogodio mrežu udarcem glavom, a centrirao mu je Novović iz kornera.

TELEKOM 1. CFL 19/20
13. kolo, Trening kamp OFK Titograd,
26.10.2019.
17:00

Glavni sudija: Mileta Šćepanović, I pomoćnik: Dragan Vujović, II pomoćnik: Miodrag Brajović, Četvrti sudija: Miloš Nedić, Kontrolor suđenja: Ranko Spasojević, Delegat: Tomislav Đurđevac

Saša Ivanović(G), Mirko Raičević, Mendy Mamadou, Ajanah Chinedu, Marko Miličković(od 46′ Marko Matanović), Ivan Novović, VOjin Pavlović(od 46′ Radomir Đalović), Marko Roganović, Igor Vukčević, Balša Banović, Jovan Nikolić(C)(od 82′ Ognjen Gašević).

Rezerve: Sergej Joksimović(G), Amir Muzurović, Miloš Brnović, Alden Škrijelj, Ognjen Gašević, Marko Matanović, Radomir Đalović.