NOVI PORAZ TITOGRADA

2019-11-09

Fudbaleri OFK Titograda poraženi su danas kod kuće od ekipe Petrovca, rezultatom 1:2, u 15. kolu Telekom 1.CFL. Titograd je poveo u 4. minutu golom Vojina Pavlovića i bio bolji rival u prvom poluvremenu. Ipak, gosti su se sabrali, trener Vukčević pogodio sa izmjenama, a Petrovac je stigao do preokreta. U 48. minutu pogodio je Kalezić, a u 64. Muharemović.

TELEKOM 1. CFL 19/20
15. kolo,
Trening kamp OFK Titograd, Podgorica
09.11.2019.
15:00
Broj gledalaca: 150

Glavni sudija: Milovan Milačić, I pomoćnik: Jovica Tatar, II pomoćnik: Ivan Bogdanović, Četvrti sudija: Marko Ćupić, Kontrolor suđenja: Darko Kovačević, Delegat: Miodrag Gardašević

Saša Ivanović(G), Marko Roganović, Miloš Brnović, Marko Miličković(od Ognjen Gašević), Mamadou Mendy, Radomir Đalović(od 66′ Luka Merdović), Balša Banović(od 80′ Marko Matanović), Mirko Raičević, Radule Živković, Ivan Novović(C), Vojin Pavlović.

Rezerve: Sergej Joksimović(G), Luka Merdović, Marko Matanović, Alden Škrijelj, Ognjen Gašević, Amir Muzurović, Nemanja Popović.