STARIJI PIONIRI ODLIČNOM IGROM SAVLADALI PORTO

2019-11-16

Stariji pioniri OFK Titograda pobijedili su danas Porto rezultatom 0:3 u 10. kolu pionirske lige za 2005. godište. Igrači Ivana Milića igrali su odlično, napadali u kontinuitetu, što ih je dovelo do šestog trijumfa u ligi i 21. boda u sezoni. Sada su na diobi prvog mjesta sa Podgoricom i Budućnosti, koja sjutra igra protiv Blu Stara, ali ima i utakmicu više.

Odlična igra i pobjeda pred derbi sa Budućnosti koji se igra u srijedu u 13 časova.

Titograd je poveo u 20′ autogolom Ljubisavljevića, pa je rezultat na poluvremenu bio 0:1. U drugom dijelu Smolović je povisio na 0:2, odličnim udarcem glavom i golom iz prekida, da bi konačnih 0:3 postavio Hamo Bicić u 69′ minutu susreta.

LIGA PIONIRA 2005 – 19/20
10. kolo
Pomoćni teren OFK Titograd, Podgorica
16.11.2019. 13:00
Broj gledalaca: 30

Glavni sudija: Pavle Vuković, I pomoćnik: Todor Raičković, II pomoćnik: Anita Rnković, Delegat: Zlatan Vuković