VELIKA POBJEDA PIONIRA OFK TITOGRADA: PALA BUDUĆNOST ZA PRVO MJESTO

2019-11-20

Prelijepa atmosfera na pomoćnom terenu OFK Titograda. Trista gledalaca na utakmici pionira Titograda i Budućnosti. Momci Ivana Milića i Mirka Šćepanovića pobijedili su rezultatom 2:0, a golove su postigli Nemanja Radević u 43′ i Marko Tadić u 45′ minutu susreta.

Treba napomenuti da su čak sedam igrača OFK Titograda 2006. godište, godinu mlađi od današnjih kolega i rivala.

Vidjeli smo fenomenalnu utakmicu. Odličan ritam na strani Titograda koji je nametnuo svoj stil igre i pobijedio.

U prvom poluvremenu bilo je tvrdo, bez previše prilika, ali opet, inicijativa na strani Titograda. U drugom dijelu Titograd je brzo došao do pogotka, nakon čega su “romantičari” dobili vjetar u leđa, nakon čega su i ostvarili trijumf, koji ih je doveo na lifersku poziciju.

Takođe, veliku zahvalnost upućujemo navijačima kluba, kojih je bilo više nego na nekim prvenstvenim utakmcima. Ovo je činjenica koja ukazuje na popularnost fudbala u mlađim kategorijama.

VELIKA POBJEDA PIONIRA OFK TITOGRADA: PALA BUDUĆNOST ZA PRVO MJESTOPrelijepa atmosfera na pomoćnom terenu OFK Titograda. Trista gledalaca na utakmici pionira Titograda i Budućnosti. Momci Ivana Milića i Mirka Šćepanovića pobijedili su rezultatom 2:0, a golove su postigli Nemanja Radević u 43' i Marko Tadić u 45' minutu susreta.Više na www.ofktitograd.me#MiSmoTitograd #SviKaoJedan #OFKTitograd #TitogradIznadSvega

Posted by Škola fudbala OFK Titograd on Wednesday, 20 November 2019

LIGA PIONIRA 2005 – 19/20
7. koloDG arena,
20.11.2019.
13:00

Glavni sudija: Luka Pejović, I pomoćnik: Tadija Jovović, II pomoćnik: Lazar Lukovac

Ognjen Milović(G), Luka Smolović, Marko Tadić, Nemanja Pavićević(od 56′ Uroš Lopičić), Hamo Bicić(od 63′ Balša Popović), Danilo Drakić, Lazar Maraš(od 67′ Luka Radulović), Tomislav Turović, Nemanja Radević, Marko Mandić(C), Andrija Skrobanović.

Rezerve: Ilija Mišurović(G), Rajko Popović, Janko Prelević, Luka Ceković, Uroš Lopičić, Balša Popović, Pavle Ćetković, Ivan Ivanović, Luka Radulović.