OMLADINCI SAVLADALI PETROVAC: DVA GOLA ĐUKIĆA

2019-11-24

Omladinska selekcija OFK Titograda osvojila je danas tri boda u 13. kolu omladinske lige, savladavši Petrovac rezultatom 2:1.

ROmantičari su poveli u finišu prvog poluvremena. U 41′ minutu odličnim dodavanjem Marko Šćepanović je pronašao Dina Đukića koji je pogodio mrežu. Petrovac je uspio da izjednači već na samom startu drugog dijela. Darko Stijepović je fenomenalno izveo slobodni udarac i sa 28′ metara pogodio mrežu Joksimovića.

Petrovac je imao priliku da povede u 69′ minutu. Dosuđen je penal za goste, koji je izveo kapiten Đukanović, ali je Joksimović odličnom reakcijom sačuvao mrežu.

Titograd do pobjede i tri bdoa dolazi u 82′ minutu. Strijelac je ponovo bio Đukić, ali mu je ovog puta, loptu za gol dodao Novak Kovačević.

OMLADINSKA LIGA CRNE GORE 19/20
13. kolo
Trening kamp OFK Titograd, Podgorica
24.11.2019.
13:00
Broj gledalaca: 60

Glavni sudija: Marko Popović, I pomoćnik: Marko Radović, II pomoćnik: Bojan Miljić, Delegat: Dragomir Peković

Sergej Joksimović(G), Novak Kovačević, Nemanja Popović, Dino Đukić, Balša Adžić, Marko Šćepanović(od 84′ Matija Stanišić), Emir Spahić, Petar Mališić, Danilo Vujović, Amir Muzurović, Aldin Ćatović(C).

Rezerve: Ivan Zlajić(G), Filip Jadžić, Luka Ljumović, Blažo Šuškavčević, Stefan Radović, Matija Stanišić, Ivan Jovanović.