OMLADINCI SIGURNI NA GOSTOVANJU DREZGI: DVA GOLA RAKOČEVIĆA

2019-11-30

Omladinska selekcija OFK Titograda pobijedila je Drezgu u gostima u 14. kolu omladinske lige rezultatom 0:3. Izabranici Željka Ćetkovića ostvarili su drugu vezanu pobjedu, nakon što su u prethodnom kolu pobijedili Petrovac.

Prvi gol “romantičari” su postigli u 58′ minutu. Mrežu domaćina zatresao je Lazar Rakočević. U finišu meča, u 88′ minutu Dino Đukić je povisio na 0:2, a konačnih 0:3 postavio je Rakočević u trećem minutu nadoknade.

OMLADINSKA LIGA CRNE GORE 19/20
14. kolo
Pomoćni teren FK Dečić, Tuzi
30.11.2019.
13:00
Broj gledalaca: 50

Glavni sudija: Miraš Cerović, I pomoćnik: Vasko Dragojević, II pomoćnik: Emir Kuloglija, Delegat: Miodrag Gardašević