PORAZ OMLADINACA ZA KRAJ JESENJEG ŠAMPIONATA

2019-12-08

Omladinci OFK Titograda poraženi su danas od Iskre na svom terenu u poslednjem kolu jesenjeg dijela omladinskog prvenstva, rezultatom 2:4. I pored toga što su prvi poveli, izabranici Željka Ćetkovića nisu uspjeli da ostvare trijumf i bodovno se izjednače sa današnjim rivalom. Iskra je bila takmičarski bolja, pa su na kraju i zasluženo slavili.

Titograd je poveo golom Rakočevića u 10′ minutu. Gosti su vrlo brzo preokrenuli. Golovima Milića Bogićevića u 21′ i Đorđa Šaletića u 24′ minutu. Rezultat prvog poluvremena bio je 1:2.

U drugom dijelu Titograd je krenuo ofanzivnije. Preuzeo inicijativu i brzo izjednačio rezultat. Gol je postigao Petar Mališić u 60′ minutu.

Vidjeli smo borbenost na obje strane. Mnogo trčanja, dosta dobrih individualnih poteza, ali i timske igre, u čemu se na kraju bolje snašla Iskra.

U 70′ i 91′ Petar Tadić je postavio konačnih 2:4.

OMLADINSKA LIGA CRNE GORE 19/20
15. kolo
Trening kamp OFK Titograd, Podgorica

Glavni sudija: Marko Ćupić, I pomoćnik: Miladin Nelević, II pomoćnik: Dušan Pajović, Delegat: Sreten Đurović

Sergej Joksimović(G), Marko Šćepanović, Nemanja Popović, Stefan Radović(od 71′ Filip Jadžić), Danilo Vujović(C), Emir Spahić, Novak KOvačević(od 57′ Balša Adžić), Lazar Rakočević, Amir Muzurović, Petar Mališić, Luka Ljumović(od 78′ Ivan Jovanović).

Rezerve: Ivan Zlajić(G), Aldin Ćatović, Ivan Jovanović, Dino Đukić, Filip Jadžić, Blažo Šuškavčević, Balša Adžić.