TITOGRAD I PODGORICA ODIGRALI NERIJEŠENO

2020-01-18

Fudbaleri OFK Titograda i Podgorice odigrali su neriješeno, rezultatom 1:1 u prvoj prijateljskoj utakmici u sklopi priprema za proljećni dio šampionata Telekom 1.CFL.

Podgorica je prva povela i to u 44′ minutu susreta, golom Vojinovića. Žuti su bili bolji rival u prvom poluvremenu, konkretnije napadali i u finišu postigli pogodak.

Sa druge strane, Titograd je napravio napredak u igri u drugom dijelu susreta. Izjednačujući pogodak postigao je rezervista Škrijelj u 68′ minutu.

Neriješen rezultat je vjerovatno i najrealniji ishod današnjeg susreta dva podgorička kluba.

Joksimović(od 45′ Ivanović), Ajanah, Banović(od 45′ Muzurović), Roganović(od 45′ Popović), Roganović B.(od 16′ Peličić), Novović, Brnović(od 45′  Mališić), Bojović(od 45′ Mendy), Miličković(od 45′ Matanović), Gluščević(od 45′ Rakočević), Merdović(od 45′ Škrijelj), .

Agović(od 45′ Vuksanović), Đajić(od 76′ Hadžibegović), Pajović, Živković(od 84′ Gazivoda), Aligrudić(od 45′ Šćekić), Boždanović(od 83′ Šimun), Jovanović(od 69′ Tripković), Suzuki, Sekulić(od 54′ Dapčević), Vučićević(od 54′ Hiro), Vujinović(od 76′ Prelević).