ISKRA DOMINANTNO SLAVILA

2020-02-17

Fudbaleri Iskre u potpunosti su nadigrali ekipu OFK Titograda i slavili rezultatom 3:0 u 20. kolu Telekom 1.CFL.

Domaćin je poveo u 23′ minutu golom Kata, novog pojačanja i nekadašnjeg japanskog reprezentativca. Titograd je dobro ušao meč, ali je početak jedino dobro što je pružio.

Drugi gol, izabranici Aleksandra Nedovića postigli su u 34′ minutu preko Obradovića.

U drugom dijelu, očekivao se odgovor Titograda, ali do toga nije došlo.

Poslednji gol i tačku na ovaj meč stavio je nekadašnji igrač „romantičara“ Zoran Petrović u 81′ minut.

Iskra – Titograd 3:0 (2:0)

Danilovgrad – Stadion Braće Velašević, gledalaca oko 2.000. Sudija: Predrag Radovanović(Podgorica). Strijelci: Kato u 23′, Obradović u 34′, Petrović 81′. Žuti kartoni: Boričić(Iskra), Muzurović i Banović(Titograd).

Iskra: Blažić, Kato, Malešević, Camaj(od 71′ Rogošić), Šahman, Karaklajić, Đurišić, Drinčić, Obradović, Vuković(od 75′ Milić), Boričić(od 61′ Petrović).

OFK Titograd: Ivanović, M. Roganović, Muzurović, Škrijelj, Banović, Gašević(od 70′ Bojović), Novović, Alić, Miličković, B. Roganović(od 60′ Matanović), Adrović(od 75′ Gluščević).