KADETI: REMI TITOGRADA I SUTJESKE, SJAJAN GOL LJUMOVIĆA

2020-02-29

Kadeti OFK Titograda i Sutjeske remizirali su u 1. kolu plej-of runde rezultatom 1:1.

U prvom meču drugog dijela prvenstva vidjeli smo dosta oscilacija u igri “romantičara”. Gosti su bili konkretniji i uspjeli su prvi da povedu. U 57′ minutu sjajnim udarcem glavnom mrežu je pogodio Nikola Đurković.

Titograd je pojačao ritam sa ciljem da izjednači u čemu su i uspjeli u 75′ minutu. Konačnih 1:1, sjajanim golom postavio je kapiten Boško Ljumović, plasiranim udarcem u dalji ugao golmana Kilibarde.

Utakmica u kojoj smo vidjeli pravi rivalitet između dvije ekipe završena je manjim incidentom, koji je sankcionisao sudija Mladen Gospić. Zbog nesportskog ponašanja crvene kartona dobili su Luka Smolović i Matija Bojovič.

KADETSKA LIGA – FINALNA FAZA – GRUPA A
1. kolo

OFK Titograd – Sutjeska 1:1(0:0)

Glavni sudija: Mladen Gospić, I pomoćnik: Samir Krnić, II pomoćnik: Staniša Popović, Delegat: Goran Dendić

Demir Adrović(G), Marko Vujačić, Jovan VUjisić, Miloš Mugoša, Boško Ljumović(C), Igor Radević(od 60′ Luka Lakušić), Damir Adrović, Marko Lubarda, Luka Mihaljević(od 75′ Miloš Ljutica), Rade Đaković, Luka Smolović.

Rezerve: Danilo Raičković(G), Boško Vukčevič, Miloš Ljutica, Luka Lakušić, Ivan Zlajić, Armin Kolar, Balša Janković.