PRVI BOD U DRUGOM DIJELU ŠAMPIONATA ZA OFK TITOGRAD

2020-02-29

Fudbaleri OFK Titograda osvojili su bod na gostovanju Podgorici u 22. kolu Telekom 1.CFL. Ekipa u kojoj je bilo čak 11 bonusa ostvarila je pozitivan rezultat na gostovanju sjajnoj ekipi sa DG Arene, a konačan rezultat je bio 1:1.

Domaćin je prvi poveo. U finišu prvog poluvremena iskusni napadač “žutih” Šaleta Kordić pogodio je mrežu mlađanog Joksimovića i doveo svoju ekipu u vođstvo 1:0, što je bio i konalan rezutlat prvog poluvremena.

U drugom dijelu Titograd je pokazao karakter, mladi igrači smirenost i odsustvo panike, sa stavom koji ih je doveo do konačnih 1:1. Gol je postigao Admir Adrović u 92′ minutu, na asistenciju Ivana Novovića.

TELEKOM 1. CFL 19/20
22. kolo
DG arena, Podgorica
29.02.2020.16:00

Glavni sudija: Nikola Dabanović, I pomoćnik: Nikola Vujović, II pomoćnik: Jovan Došljak, Četvrti sudija: Dražen Petrić, Kontrolor suđenja: Goran Mihaljević, Delegat: Dragan Gorović