MLAĐI PIONIRI SLAVILI U GRADSKOM DERBIJU

2020-03-07

Mlađi pioniri OFK Titograda pobijedili su danas Budućnost u 12. kolu pionirske lige za 2006. godište, rezultatom 1:0, a pobjednički pogodak postigao je Marko Perović u 60′ minutu meča.

U prvom dijelu vidjeli smo sjajnu borbu obje ekipe, nekoliko prilika na obje strane, prečku Budućnosti, ali nije bilo golova.

U drugom dijelu, Titograd je preuzeo inicijativu, koju je valorizovao u 60′ minutu.

LIGA PIONIRA 2006 – 19/20
12. kolo
Pomoćni teren OFK Titograd, Podgorica
07.03.2020. 10:00

Glavni sudija: Danilo Spasojević, I pomoćnik: Milica Radulović, II pomoćnik: Milan Asanović, Delegat: Igor Raičević

Ognjen Milović(G), Tomislav Turović, Andrija Skrobanović(od 58′ Uroš Lopićić), Nemanja Radević(od 58′ Marko Pejović), Elez ADžović, Halil Kajošaj, Aleksa Globarević(od 36′ Lazar Maraš), Pavle Ćetković(C), Marko Tadić(od 63′ Đorđe Keković), Lazar Martinović, Marko Perović.

Rezerve: Lazar Maraš, Mitar Darmanović, Vaso Abramović, Uroš Lopičić, Marko Pejović, Aleksa Krivokapić, Đorđe Keković, Asmin Škrijelj, Leonardo Gojčaj.