BUDUĆNOST LAKO DO TRIJUMFA

2020-03-08

Kadeti OFK Titograda poraženi su danas na gostovanju Budućnosti rezultatom 5:0. Titograd je pružio odličnu partiju, ali samo u prvom poluvremenu, do 40′ minuta igrali su izabranici Miloša Rašovića odlično.

Tada je pao prvi pogodak i 1:0 za Budućnost, golom Balše Toškovića. Tri minuta Budućnost postiže novi pogodak, a strijelac je bio Aleksa Ćetković.

U drugom dijelu susreta nismo ništa vidjeli od “romantičara”, koji su primili još tri pogotka.

U 27′ Balša Tošković postiže drugi pogodak za 3:0 “plavo-bijelih”. Dino Đukić, nekadašnji igrač Titograda postigao je červrti gol za Budućnost u 76′ minutu, a konačnih 5:0, trećim golom na meču postavio je Balša Tošković sa bijele tačke.

KADETSKA LIGA – FINALNA FAZA – GRUPA A
2. kolo
Pomoćni teren FK Budućnost, Podgorica
08.03.2020.
11:00
Broj gledalaca: 70

Glavni sudija: Jovica Bojović, I pomoćnik: Zoran Backović, II pomoćnik: Petar Gajić, Delegat: Sava Kovačević