PETLIĆI NADIGRALI KOM

2020-03-08

Petlići OFK Titograda pobijedili su Kom rezultatom 7:1 u 12. kolu lige petlića. Izabranici Mirka Šćepanovića nastavili su seriju neporaženosti u prvom meču drugog dijela šampionata, a današnjeg rivala su pobijedili sa sedam golova u mreži.

Kom je prvi poveo u 9′ minutu, a gol je postigao Nemanja Živković. Devet minuta kasnije golo Alekse Stijepovića Titograd je izjednačio. U 24′ Lazar Martinović postiže pogotak za 2:1. Na 3:1 povisio je Dragutin Šaranović u 33′ minutu što je bio rezutlat prvog poluvremena.

Drugi dio takođe je pripao domaćinu. U 40′ Šaranović postiže svoj drugi gol, pa rezervista Janković u 48′ povećava na 5:1.

U 51′ minutu Aleksa Stijepović dolazi do drugog gola i 6:1 za OFK Titograd. Tačku na ovaj meč stavio je kapiten Stefan Durković u 58′ minutu meča i konačnih 7:1.

PJETLIĆI CENTAR 19/20
12. kolo
Pomoćni teren OFK Titograd, Podgorica
08.03.2020. 08:30

Glavni sudija: Luka Pejović, I pomoćnik: Milica Radulović, II pomoćnik: Anita Rnković, Delegat: Momo Saveljić

Lazar Mrkajić(G), Bećir Akšabanović(od 40′ Savo Radonjić), Danilo Pejović, Lazar Mirović, Lazar MArtinović(od 40′ Balša Janketić), ALeksa Stijepović(od 52′ Jovan Anđić), Todor Varagić(od 40′ Nikola Perović), Aleksa Globarević(od 52′ Sava Borović), Dragutin Šaranović, Lazar Savović(od 40′ Ivan VUleković), Stefan Durković.

Rezerve: Matija Kovačević(G), Savo Radonjić, Jovan Anđić, Sava Borović, Enis Orahovac, Emir Adrović, Damjan Rakčević, Ivan Vuleković, Nikola Perović, Nemanja Adžić, Balša Janketić.