PIONIRI 2005: TITOGRAD MATIRAO KOM

2020-03-08

Pioniri OFK Titograda pobijedili su Kom rezultatom 3:1 u 12. kolu pionirske lige za 2005. godište.

Iako je Kom bio taj koji je prvi poveo, Titograd je bio dominantnija ekipa. Gosti su poveli u 29′ minutu, golom Matije Musića. Na pauzu za poluvrijeme otišlo se rezultatom 1:0.

Pri početku drugog poluvremena kod obje ekipe se osjetio borbeni duh. Titograd je izjednačio u 46′ minutu golom Marka Tadića, a isti igrač, samo dva minuta kasnije postigao je novi pogodak za potpuno preokret mladih “romantičara”.

Očekivala se reakcija Koma, ali je ona izostala. Ipak, nije izostao još jedan odličan napad Titograda, nakon kojeg je domaćin potpuno matirao gosta. U 58′ pri napadu Koma, Hamo Bicić, vezista Titograda primio je loptu na svojoj polovini, oslobodio se od čuvara i fenomenalnim dugim pasom pronašao krilnog napadača Andriju Skrobanovića.

Popularni “Zećo” je istrčao ispred golmana i sjajnim udarcem postavio konačnih 3:1.

Pioniri OFK Titograda nastavili su pohod na trofej.

KOM 1

Glavni sudija: Nemanja Prentić, I pomoćnik: Predrag Baucal, II pomoćnik: Petar Đukanović, Delegat: Željko Đukanović

Ognjen Milović(G), Hamo Bicić, Marko Perović(od 66′ Lazar Maraš), Andrija Skrobanović(od 66′ Nemanja Bojanić), Marko Tadić, Balša Radulović, Danilo Drakić, Tomislav Turović, Marko Mandić(C), Nemanja Radević(od 62′ Balša Popović), Pavle Ćetković(od 36′ Luka Smolović).

Rezerve: Ilija Mišurović(G), Đoršđe Keković, Lazar Maraš, Nemanja Bojanić, Rajko Popović, Luka Smolović, Balša Popović, Halil Kajošaj, Aleksa Krivokapić, Uroš Lopičić, Elez Adžović.