REMI TITOGRADA I SUTJESKE: KOVAČEVIĆ POSTIGAO DVA GOLA

2020-03-08

Fudbaleri OFK Titograda remizirali su danas sa Sutjeskom u drugom kolu plej-of grupe rezultatom 2:2.

Sutjeske je bolje ušla u meč i nakon samo devet minuta povela golom Dušana Vukovića. Ipak, vrlo brzo su igrači OFK Titograda preuzeli incijativu. U 23′ minutu sjajnim golom Kovačevića sa 30 metara stigli do izjednačenja, a u 69′ isti igrač donosi i totalni preokret.

Romantičari su nastavili sa borbenom igrom, održali inicijativu i bili ona ekipa koja nameće pritisak.

Ipak, gosti su u finišu pokazali karakter i u 94′ minutu golom rezerviste Lazara Kecojevića stigli do boda.

OMLADINSKA LIGA – FINALNA FAZA – GRUPA A
2. kolo

Glavni sudija: Miloš Laličić, I pomoćnik: Miloš Janković, II pomoćnik: Uroš Rašović, Delegat: Sreten Tomanović

Ivan Zlajić(G), Petar Mališić, Dario Tošić, Lazar Rakočević, Danilo Vujović(C), Novak Kovačević(od 89′ Balša Janković), Matija Prelević, Marko Šćepanović, Ivan Jovanović(od 83′ Luka Ljumović), Emir Spahić, Stefan Radović.

Rezerve: Filip Vlahović, Balša Janković, Luka Ljumović.