OMLADINCI: PODGORICA NADIGRALA TITOGRAD

2020-06-02

Omladinci OFK Titograda poraženi su na gostovanju Podgorici u 3. kolu grupe A omladinske lige rezultatom 2:0. Izuabranici Željka Ćetkovića nisu uspjeli da postignu pogodak i zakomplikuju susret na DG Areni, dok je domaćin, sa druge strane dva puta tresao mrežu “romantičara”. Oba gola postigli su rezervisti žutih. U 78′ minutu gol za 1:0 postigao je Andrej Bajović, dok je tačku na ovaj meč u 90′ minutu stavio Viktor Đukanović.

OMLADINSKA LIGA – FINALNA FAZA – GRUPA A
3. kolo
DG arena, Podgorica

Glavni sudija: Miloš Adamović, I pomoćnik: Ivan Klačar, II pomoćnik: Goran Savićević, Delegat: Dragan

Nikola Ivezić(G), Duđan Vuković(od 60′ Petar Aničić), Kenan Hadžibegović, Martin Đukanović(od 46′ Enes Habibović), Petar Prelević(C), Nikola Ukšanović, Balša Bojanović(od 60′ Andrej Bajović), Kenan Nikočević(od 70′ Filip Lukovac), Andrija Krivokapić, Boško Brković(od 60′ Nemanja Božović), Vuk Dapčević(od 67′ Viktor Đukanović).

Rezerve: Nikola Ivanović(G), Petar Aničić, Andrej Bajović, Nemanja Božović, Viktor Pavićević, Viktor Đukanović, Filip Lukovac, Enes Habibović.

Demir Adrović(G), Stefan Radović, Filip Vlahović(od 82′ Marko Šćepanović), Danilo Vujović(C), Emir Spahić, Lazar Rakočević, Boško Ljumović, Rade Đaković, Sava Milić, Nemanja Popović, Marko Vujačić.

Rezerve: Ivan Jovanović, Matija Prelević, Dario Tošić, Marko Šćepanović.