GRADSKI DERBI: TITOGRAD PORAŽEN

2020-06-03

Fudbaleri OFK Titograda poraženi su na svom terenu u 25. kolu Telekom 1.CFL od Budućnosti rezultatom 1:3. Romantičari su bili prvi koji su poveli u ovom susretu autogolom Pešukića u 24′ minutu. Budućnost se brzo konsolidovala i u finišu prvog poluvremena u golom Petra Grbića u 40′ minutu stigla do izjednačenja.

To je bila dovoljna motivacija za “plave” da u drugom dijelu nastave sa dobrom igrom, pokažu svoje iskustvo i savladaju mladu ekipu Titograda. Gol za preokret postigao je Draško Božović u 69′ minutu prelijepim udarcem iz slobodnjaka. Golman Joksimović koji je briljirao u prvom poluvremenu nije imao šansi da zaustavi udarac Božovića.

Konačnih 1:3 postavio je Zarubica u 87′ minutu.

TELEKOM 1. CFL 19/202
5. kolo
Trening kamp OFK Titograd, Podgorica
03.06.2020.
20:00

Glavni sudija: Predrag Radovanović, I pomoćnik: Aleksandar Đikanović, II pomoćnik: Nikola Radulović, Četvrti sudija: Nikola Vođević, Kontrolor suđenja: Saša Rašović, Delegat: Željko Džarić

Sergej Joksimović(G), Luka Merdović(od 93′ Marko Matanović), Bojan Roganović, Ognjen Peličić(od 68′ Balša Banović), Ermin Alić, Admir Adrović(od 90′ Petar Mališić), Marko Miličković, Ivan Novović(C), Miloš Brnović, Alden Škrijelj(od 68′ Ognjen Gašević), Amir Muzurović.

Rezerve: Saša Ivanović(G), Nikola Gluščević, Kai Yoshida, Yu Horike, Petar Mališić, Balša Banović, Marko Matanović, Ognjen Gašević, Mamadou Mendy.