NASTAVLJENA SERIJA BEZ POBJEDA: REMI GRBLJA I TITOGRADA

2020-06-07

Fudbaleri OFK Titograda remizirali su danas sa Grbljem u Radanovićima u 26. kolu Telekom 1.CFL rezultatom 0:0 i tako nastavili niz mečeva bez pobjede. Tačnije, “romantičari” još uvijek nisu ostvarili trijumf u 2020. godini, a najbolju šansu u današnjoj utakmici imao je Admir Adrović u 77′ minutu meča kada je sa sedam metara šutirao pored gola.

U ovom susretu nije viđeno previše atraktivnog fudbala, a najbolju šansu za goste imao je Radomir Đalović u 91′ minutu, kada je šutirao pored gola.

Titograd je posljednju pobjedu upisao još 1. decembra prošle godine, upravo protiv Grblja (1:0) golom Luke Merdovića.

U sledećem kolu Titograd dočekuje Zetu.

TELEKOM 1. CFL 19/20
26. kolo
Stadion Donja Sutvara, Radanovići
07.06.2020.

Glavni sudija: Nikola Dabanović, I pomoćnik: Marjan Paunović, II pomoćnik: Miodrag Brajović, Četvrti sudija: Vladimir Bjelica, Kontrolor suđenja: Božo Ćorsović, Delegat: Slavko Bojović