KADETI: REMI TITOGRADA I PODGORICE

2020-06-08

Kadetska selekcija OFK Titograda remizirala je danas sa Podgoricom u 4. kolu grupe A kadetske lige, rezultatom 2:2. I pored lošeg početka i inicijative gostiju Titograd je prvi koji je poveo golom Igora Radevića u 26′ minutu. U tim trenucima gosti su imali igru, ali je Titograd pogađao i u 36′ minutu povećao prednost prelijepim udarcem Save Milića.

Početak drugog dijela donio je preokret u igri. Titograd je preuzeo inicijativu, bio konkretniji, a gosti su pogađali i sa dva gola u 54′ preko Habibovića i 63′ golom Đukanovića došli do izjendačenja.

Rezultat je mogao otići u bilo kom smjeru, jer su obje ekipe imale prilike, ali ih nisu iskoristili, pa je podjela bodova možda i najrealniji epilog današnjeg susreta.

KADETSKA LIGA – FINALNA FAZA – GRUPA A
4. kolo

Glavni sudija: Amir Šulović, I pomoćnik: Ivan Vidaković, II pomoćnik: Radovan Mihailović, Delegat: Radoš Ilinčić

Ivan Zlajić(G), Marko Vujačić, Jovan Vujisić, Balša Janković(od 61′ Damir Adrović), Marko Lubarda, Boško Ljumović(C), Rade Đaković, Sava Milić, Luka Lakušić(od 75′ Boško Vukčević), Miloš Mugoša, Igor Radević(od 70′ MIloš Ljutica).

Rezerve: Demir Adrović(G), Armin Kolar, Miloš Ljutica, Damir Adrović, Boško Vukčević.

Andrej Krivokapić(G), Dušan Vuković, Petar Aničić, Andrej Minić, Andrija Đukanović(C), Matija Boričić, Nikola Pavlićević(od 81′ Pavle Đurašković), Viktor Đukanović, Filip Lukovac(od 54′ Nikola RAdusinović), Enes Habibović, Marko Vučinić.

Rezerve: Nikola IvanoviĆ(G), Pavle Đurašković, Benjamin Duraković, Nikola Radusinović, Lazar Perunović, Ognjen Šćekić, Vaso Bojanović.