OMLADINCI UBJEDLJIVI U RADANOVIĆIMA

2020-06-09

Omladinska selekcija OFK Titograda savladala je Grbalj u gostima rezultatom 2:5 u 4. kolu grupe A omladinske lige. Izabranici Željka Ćetkovića  bili su bolji rival, a najbolji pojedinac u današnjem susretu bio je napadač “romantičara” Lazar Rakočević, koji je upisao het trik učinak.

Titograd je poveo u 3′ golom Rakočevića. Napadač crvenih je pogodio ponovo u 28′ minutu za 0:2, a onda je uslijedila reakcija domaćina koji je, golom Glavana u 31′ minutu smanjio na 1:2.

Golgeter Titograda ponovo je tresao mrežu domaćina i povisio na 1:3, ovog puta iz penala u 58′ minutu. Rakočević je upisao het trik.

Iako je Titograd bio bolji rival, Grbalj je ponovo smanjio rezultat, ovog puta preko kapitena Steševića, koji je u 74′ minutu smanjio prednost gostiju na 2:3.

U tim trenucima, Titograd je prelomio susret u svoju korist i golovima rezerviste Luke Mihaljevića u 80′ i 84′ minutu postavio konačnih 2:5.

OMLADINSKA LIGA – FINALNA FAZA – GRUPA A
4. kolo

Glavni sudija: Đorđije Ćalić, I pomoćnik: Zoran Backović, II pomoćnik: Petar Gajić, Delegat: Aleksandar Zarubica