KADETI NADIGRALI KOM NA ZLATICI

2020-06-13

Kadeti OFK Titograda pobijedili su Kom na Zlatici rezultatmo 0:2 u 5. kolu grupe A kadetske lige. Izabranici Miloša Rašovića danas su svoje obaveze shvatili vrlo ozbiljno i sa dva gola, uz kvalitetnu igru u napadu i odbrani, pobijedili Kom pred svojim navijačima.

Prvi pogodak postigao je Luka Mihaljević u 27′ minutu. DOmaćin je pokušavao da dođe do izjednačenja, igralo se na obje strane, ali je Titograd bio konkretniji, a golom Radevića u 70′ minutu došao je i do konačnih 0:2.

Ovo je 28. bod Titograda u kadetskoj ligi, koji ih je ostavio u situaciji da mogu juriti top tri. Ispred “romantičara” je Berane sa 29, Podgorica sa 31 i Budućnost sa 35 bodova.

KADETSKA LIGA – FINALNA FAZA – GRUPA A
5. kolo
Stadion FK Kom, Podgorica

Glavni sudija: Nemanja Radulović, I pomoćnik: Goran Savićević, II pomoćnik: Dušan Korać, Delegat: Đorđije Maraš