OMLADINCI SAVLADALI PETROVAC GOLOVIMA RAKOČEVIĆA I KOVAČEVIĆA

2020-06-15

Omladinska selekcija OFK Titograda nadigrala je danas Petrovac u 5. kolu grupe A omladinske lige, pobijediviši goste rezulatom 2:1.

Titograd je prvi poveo i to u finišu prvog poluvremena. Gol je, u 40′ minutu, postigao napadač “romantičara” Lazar Rakočević, što je i bio rezultat prvog poluvremena.

Drugi dio meča, takođe je pripao domaćinu. U 51′ minutu, na 2:0 povisio je krilni igrač Novak Kovačević. U preostalim minutima meča, Petrovac je imao težak zadatak, da pokuša da makar “otkine” bod Titogradu, ali nije uspio. Za utjehu, gol je u 57′ minutu postigao Bogdan Jošavnović i postavio konačnih 2:1.

Sledeći susret Titograd će igrati protiv Budućnosti, što će biti derbi kola.

OMLADINSKA LIGA – FINALNA FAZA – GRUPA A
5. kolo

Glavni sudija: Nikola Cvijović, I pomoćnik: Luka Radulović, II pomoćnik: Radisav Obradović, Delegat: Goran Nenadović

Demir Adrović(G), Matija Prelević(od 46′ Rade Đaković), Dario Tošić(od 56′ Boško Ljumović), Filip Vlahović(od 73′ Marko Vujačić), Danilo Vujović(C), Lazar Rakočević(od 92′ Blažo Šuškavčević), Petar Mališić, Luka Mihaljević(od 73′ Sava Milić), Novak Kovačević, Nemanja Popović.

Rezerve: Ivan Zlajić(G), Ivan Jovanović, Marko Vujačić, Blažo Šuškavčević, Balša Janković, Boško Ljumović, Rade Đaković, Sava Milić.