PORAZ OMLADINACA U GRADSKOM DERBIJU

2020-06-20

Omladinska selekcija OFK Titograda poražena je danas na gostovanju Budućnosti u 6. kolu grupe A omladinske lige, rezultatom 1:0. Pobjednički pogodak za “plavo-bijele” postigao je Vuk Striković u poslednjem minutu meča. Izabranici Željka Ćetković pružili su dobar otpor, posebno u prvom poluvremenu, kada su imali nekoliko izglednih prilika da dođu do prenosti.

Najbolju šansu Titograd je imao i u 70′ minutu kada kapiten Danilo Vujović nije iskoristio jedanaesterac.

Ipak, do gola nije došlo i do poslednjeg trenutka djelovalo je će doći do podjele bodova, što je bio i možda najpravedniji epilog. U finišu koncentracija gostujuće odbrane je popustila, a Striković je Budućnosti donio nova tri boda.

OMLADINSKA LIGA – FINALNA FAZA – GRUPA A
6. kolo
Pomoćni teren FK Budućnost, Podgorica
20.06.2020.
19:30
Broj gledalaca: 80

Glavni sudija: Dejan Marković, I pomoćnik: Mirsad Pepić, II pomoćnik: Samir Krnić, Delegat: Dragomir Peković