KONAČNO: TITOGRAD POBIJEDIO ISKRU!

2020-06-21

Fudbaleri OFK Titograda nadigrali su danas Iskru u 29. kolu i trijumfovali rezultatom 2:1 i tako ostvarili prvu pobjedu od decembra 2019. godine. Izabranici Zorana Govedarice danas su bili ta ekipa koja je koristila prilike i u teškim trenucima bila bolji rival od gostiju.

Gol za vođstvo postigao je Admir Adrović u 30′ minutu susreta, na asistenciju Bojana Roganovića. Na pauzu se otišlo sa rezultatom 1:0 što je bio dodatan stimulans za “romantičare” da u drugom dijelu daju još više od sebe i dođu do pobjede.

U 52′ minutu, Ognjen Obradović je iskoristio jedanaesterac i pogodio za izjednačenje.

U tim trenucima meča, Iskra je bila bolji rival, imala inicijativu, nekoliko izglednih prilika, ali je Titograd odolio. Konačnih 2:1, nakon gužve u šesnaestercu, postavio je Ermin Alić u 63′ minutu susreta.

TELEKOM 1. CFL 19/20
29. kolo
Trening kamp OFK Titograd, Podgorica
21.06.2020.

Glavni sudija: Savo Vujović, I pomoćnik: Vladan Todorović, II pomoćnik: Danijel Dević, Četvrti sudija: Vladimir Bjelica, Kontrolor suđenja: Dejan Šaković, Delegat: Željko Džarić

Sergej Joksimović(G), Bojan Roganović, Ognjen Peličić(od 52′ Luka Merdović), Ermin Alić, Admir Adrović, Ivan Novović(C), Miloš Brnović, Balša Banović, Amir Muzurović(od 90′ Marko Miličković), Marko Roganović, Mamadou Mendy(od 79′ Ajanah Chinedu).

Rezerve: Saša Ivanović(G), Ajanah Chinedu, Luka Merdović, Ivan Bojović, Yu Horike, Marko Miličković, Petar Mališić, Alden Škrijelj, Ognjen Gašević.