KADETI PORAŽENI UZ DOBRU IGRU

2020-06-22

Kadetska selekcija OFK Titograda poražena je danas na gostovanju Mornaru u 7. kolu grupe A kadetske lige. Trener Miloš Rašović nije imao kompletnu ekipu, a u Bar je otputovao sa 13 igrača. Ipak, i pored kadrovskih problema Titograd je pružio dobru partiju i postigao tri pogodka, što nažalost nije bilo dovoljno da se savlada domaćin.

Mornar je prvi poveo u 12′ minutu golom Damjana Fuštića. Drugi pogodak postigao je Veljko Mihaljević u 51′ minutu. Titograd je smanjio prednost u 61′ golom veziste Boška Vukčevića.

Ipak, Mornar je odmah uzvratio i drugim golom Mihaljevića došao do 3:1. U trenucima kada se utakmica lomila, Sava Milić iz redova romantičara postiže pogodak i smanjuje na 3:2. Igrao se 69′ minut.

Mornar je danas igrao na krilima Veljka MIhaljevića, koji je u 75′ minutu postigao treći gol i povećao na 4:2. U poptuno otvorenoj utakmici Titograd dolazi do novog gola. U 78′ za 4:3 pogodio je Sava Milić. Njegov drugi gol na meču.

Konačnih 5:3 u 86′ minutu postavio je Damjan Fuštić.

KADETSKA LIGA – FINALNA FAZA – GRUPA A
7. kolo
SRC Topolica, Bar
22.06.2020.
18:00
Broj gledalaca: 80

Glavni sudija: Miloš Ćupić, I pomoćnik: Radisav Obradović, II pomoćnik: Ivan Pejović, Delegat: Sreten Tomanović