KOM NADIGRAO TITOGRAD

2020-06-23

Omladinska selekcija OFK Titograda poražena je danas kod kuće od Koma, u 7. kolu grupe A omladinske lige, rezultatom 1:2.

Gosti su bili ekipa koja je iskoristila prilike i osvojila tri boda. Pogodak 0:1 postigao je Marko Mešter u 38′ minutu, dok je Darjan Sušić u 61′ povećao prednost gostiju na 0:2.

U finišu meča Titograd je pokušao da poboljša igru, postigao je i pogodak u 79′ minutu preko Rakočevića, ali nije uspio da dođe do izjednačenja.

OMLADINSKA LIGA – FINALNA FAZA – GRUPA A
7. kolo

Glavni sudija: Miloš Nedić, I pomoćnik: Dejan Cimbaljević, II pomoćnik: Bojan Miljić, Delegat: Sreten Đurović

Demir Adrović(G), Dario Tošić(od 81′ Stefan Radović), Marko Vujačić(od 66′ Filip Vlahović), Danilo Vujović(C), Emir Spahić, Jovan Vujisić, Lazar Rakočević, Petar Mališić(od 61′ Marko Lubarda), Marko Šćepanović(od 81′ Sava Milić), Novak KOvačević(od 66′ Luka Mihaljević), Rade Đaković.

Rezerve: Ivan Zlajić(G), Stefan RAdović, Ivan Jovanović, Matija Prelević, Filip Vlahović, Luka MIhaljević, Balša Janković, Marko Lubarda, Sava Milić.