REMI RUDARA I TITOGRADA: GOL ADROVIĆA I BRAVURE JOKSIMOVIĆA

2020-06-25

Fudbaleri Rudara i OFK Titograda remizirali su danas u Pljevljima rezultatom 1:1 u 30. kolu Telekom 1.CFL. Titograd je prvi poveo golom Admira Adrovića u 27′ minutu, dok je domaćin izjednačio u 37′ golom Predraga Kašćelana.

Obje ekipe utakmicu su otvorile tvrdo. U prvih 20 minuta odmjeravale su snage, dosta se trčalo i obje ekipe su pokušavale da svojim napadačima otvore neki prostor za djelovanje. U tome, Titograd je prvi uspio. Ivan Novović je centrirao iz prekida i pronašao Admira Adrovića, koji u 30′ minutu postiže pogodak za 0:1.

Odgovor je stigao sedam minuta kasnije, kada je Predrag Kašćelan uputio udarac sa 28 metara i preciznim pogotkom savladao Joksimovića.

Ispostaviće se, Kašćelan je postavio konačan rezultat.

U današnjem susretu istakao se i golman Titograda Sergej Joksimović, koji je u nekoliko navrata zaustavio opasne pokušaje igrača Rudara.