VELIKA POBJEDA KADETA OFK TITOGRADA: HET TRIK VUJAČIĆA!

2020-06-29

Kadeti OFK Titograda slavili su danas u gostima Sutjeskoj rezultatom 3:6, nadigravši tako domaćina za veoma važna tri boda za finiš sezone. Junak utakmice je Marko Vujačić, desetka “romantičara”, koji je ostvario het trik učinak, golovima u 12′, 16′ i 90′ minutu. Sa po jednim golovima pratili su ga Luka Mihaljević u 51′, Sava Milić u 70′ i Armin Kolar u 85′ minutu.

Na drugoj strani, strijelci su bili Matija Bojović u 27′, Jovan Milić u 72′ i Andrija Roganović u 76′.

KADETSKA LIGA – FINALNA FAZA – GRUPA A
8. kolo
Gradski stadion, Nikšić
29.06.2020.20:00

Glavni sudija: Ivan Šarac, I pomoćnik: Miloš Janković, II pomoćnik: Slobodan Stanković, Delegat: Tomislav Đurđevac