OMLADINCI: REMI TITOGRADA I ISKRE

2020-07-02

Omladinska selekcija OFK Titograda remizirala je sa Iskrom u 8. kolu grupe A omladinske lige rezultatom 2:2.

U prvom poluvremenu nismo imali pretjerano interesantnu utakmicu. Bilo je par prilika na obje strane, ali nije bilo pogodaka, pa se na pauzu otišlo sa rezultatom 0:0.

U drugom poluvremenu obje ekipe su pružile mnogo bolju igru. Titograd je prvi poveo u 53′ minutu golom Novaka Kovačevića. Iskra je vrlo brzo pripremila odgovor domaćinu. U 74′ minutu kapiten Andrija Kolundžić pogađa mrežu za 1:1, da bi rezervista Vasilije Mišurović preokrenuo na 1:2 u 77′ minutu.

Do poslednjeg trenutka djelovalo je da će gosti uzeti sva tri boda, ali ih je na tom putu zaustavio Marko Vujačić, sjajni ofanzivac Titograda, koji postiže pogodak u 93′ minutu meča.

OMLADINSKA LIGA – FINALNA FAZA – GRUPA A
8. kolo

Glavni sudija: Mladen Gospić, I pomoćnik: Vojin Ostojić, II pomoćnik: Vasko Dragojević, Delegat: Spasoje Gardašević

Ivan Zlajić(G), Stefan Radović(od 61′ Marko Lubarda), Dario Tošić(od 80′ Ivan Jovanović), Danilo Vujović(C), Emir Spahić, Jovan Vujisić, Lazar Rakočević, Luka Mihaljević(od 61′ Marko Vujačić), Balša Janković(od 61′ Luka Smolović), Novak Kovačević, Nemanja Popović.

Rezerve: Demir Adrović(G), Ivan Jovanović, Matija Prelević, Marko Vujačić, Marko Lubarda, Sava Milić, Luka Smolović, Luka Lakušić.