LOŠA IGRA I PORAZ TITOGRADA

2020-07-10

Fudbaleri OFK Titograda poraženi su od Bokelja kod kuće u prvom meču baraža za popunu prve lige, rezultatom 0:1. Izabranici Zorana Govedarice od samog starta nisu bili na visini zadatka. Gol za vođstov i konačnih 0:1, postigao je Srđan Bošković u 18′ minutu. U organizaciji napada, štoper OFK Titograda Ermin Alić oksliznuo se, što je igrač gostiju iskoristio i prevario golmana Joksimovića.

Gosti su odigrali dobar meč, dok su “romantičari” bili veoma blijedi. Dvadesetak minuta prije kraja Titograd ostaje bez igrača na terenu. Alić je napravio prekršaj za crveni karton i već tada je domaćin imao mnogo teži zadatak.

Nisu uspjeli da dođu do izjednačenja, gosti su prijetili i na kraju trijumfovali.

Revanš je za četiri dana u Kotoru, a OFK Titogradu će za spas trebati pobjeda. Poslednji put u gostima su slavili u novembru prošle godine.