BLIJEDO IZDANJE ROMANTIČARA I PORAZ NA DG ARENI

2020-08-15

Fudbaleri OFK Titograda poraženi su na gostovanju Podgorici rezultatom 2:0 u prvom kolu Telekom 1.CFL. Izabranici Zorana Govedarice prvih 45 minuta su igrali solidno, da bi u drugom dijelu potpuno fudbalski potonuli.

U 51′ minutu Ognjen Gašević dobija crveni karton, pa “romantičari” ostaju sa igračem manje na terenu. Ipak, samo pet minuta kasnije Titograd je imao priliku da prvi dođe do pogotka. Mendy je izborio jedanaesterac, ali ga kapiten Ivan Novović nije realizovao.

Kazna je stigla u 85′ minutu kada je Šaleta Kordić, nakon gužve u šesnaestercu, pogodio mrežu Joksimovići. Tri minuta kasnije, isti igrač našao se u ulozi asistenta, kada je mrežu pogodio Tripković.

Loš start OFK Titograda.

TELEKOM 1. CFL 20/21
1. kolo
DG arena, Podgorica
15.08.2020.
20:00

Glavni sudija: Nikola Vođević, I pomoćnik: Aleksandar Đikanović, II pomoćnik: Dragan Vujović, Četvrti sudija: Vladimir Bjelica, Kontrolor suđenja: Božo Ćorsović, Delegat: Nikola Gegaj

Podgorica 2:0 OFK Titograd