KADETI DOBROM IGROM DO BODA PROTIV ZETE

2020-08-22

U jednom trenutku djelovalo je da će kadeti OFK Titograda, sa ubjedljivo najmlađim sastavom u ligi, osvojiti sva tri boda na očekivano teškom gostovanju Zeti u 1. kolu kadetske lige. Nažalost, igrači Milorada Nedovića i Mirka Šćepanovića, iako su dva puta vodili nisu došli do pobjede.

Meč je završen rezultatom 3:3, a sigurno da “romantičari” imaju za čim da žale, dok domaćin može biti zadovoljan bodom, koji je het trik učinkom donio kapiten Balša Radusinović.

Titograd je poveo u 3′ minutu golom Marka Tadića. Domaćin je izjednačio u 29′, da bi samo sedam minuta kasnije Nemanja Radević povisio na 1:2. Drugom golom, u 32′ minutu Radusinović donosi izjenadčenje Zeti i 2:2 na poluvremenu.

Početak drugog poluvremena pripao je Titogradu, koji drugim pogotkom Nemanje Radević dolazi do 2:3. Igrao se 77′ kada je Radusinović postigao treći pogodak i postavio konačnih 3:3.

U Titogradu će imati mnogo razloga za zadovoljstvo, jer je prikazana dobra igra i čvrst karakter, ali će sigurno imati i za čim da žali, jer je bio veoma blizu trijumfa.

KADETSKA LIGA CRNE GORE 20/21
GRUPA A1. kolo
Stadion Trešnjica, Golubovci
22.08.2020.
17:30
Broj gledalaca: 20

Glavni sudija: Luka Radulović, I pomoćnik: Srđan Klačar, II pomoćnik: Aleksandar Maslovar, Delegat: Vladimir Bečanović