PORAZ TITOGRADA I NASTAVAK LOŠE IGRE

2020-08-23

Fudbaleri OFK Titograda nastavili su sa lošom igrom, pa su danas poraženi od Rudara u Pljevljima rezultatom 3:1. Izabranici Zorana Govedarice danas nisu prikazali željenu igru, niti ostvarili pozitivan rezultat, za kojim ova ekipa traga već duže vrijeme.

Rudar je odigrao dobru utakmicu, a epitet heroja ponio je Vuk Striković koji je postigao tri gola u 42′, 53′ i 62′ minutu. Gol za Titograd postigao je Žarko Popović u 43′ minutu meča.

TELEKOM 1. CFL 20/21
2. kolo
Gradski stadion, Pljevlja
23.08.2020.
18:30

Glavni sudija: Miraš Cerović, I pomoćnik: Miodrag Brajović, II pomoćnik: Danijel Dević, Četvrti sudija: Nikola Vođević, Kontrolor suđenja: Dejan Šaković, Delegat: Radojica Klačar