DOBRA IGRA I POBJEDA KADETA NAD KOMOM

2020-08-28

Kadeti OFK Titograda pobijedili su danas Kom u drugom kolu kadetske lige, rezultatom 2:0. Izabranici Šćepanovića  i Nedovića odigrali su dobru utakmicu, bili bolji rival i golom Skrobanovića i autogolom Bubanje došli do pobjede.

Prvi pogodak na meču bio je rezultat sjajnog pozicioniranja mladog napadača “romantičara” Andrije Skrobanovića u 67′ minutu. Skrobanović je rasni strijelac i to je još jednom dokazao. Iako mnogo niži od svojih čuvara, dobro se namjestio i pogodio glavom mrežu gostujuće ekipe. Pet minuta prije kraja, Bubanja je loše reagovao i umjesto da izbije loptu van, pogodio svoju mrežu za konačnih 2:0.

Trenerski dvojac Šćepanović-Nedović ima razloga za zadovoljstvo. Iako predvode najmlađu ekipu u ligi, ovi momci će biti tvrd orah pred cijelom kadetskom ligom.

Titograd sledeći meč igra protiv Grblja u gostima.