OMLADINCI PORAŽENI I PORED DOBRE IGRE

2020-09-08

Omladinska selekcija OFK Titograda poražena je juče na gostovanju Podgorici rezultatom 3:2. Izabranici Gavrila Petrovića Njegoša i Mirka Ćira Raičevića pokazali su dobru igru i nakon što su u 16′ minutu primili gol odreagovali i preokrenuli, ali ipak na kraju nisu uspjeli da slave.

Roganović je pogodio sa Podgoricu u 16′ minutu. Reakcija je stigla samo tri minuta kasnije kada je Vujačić zatresao mrežu domaćina za 1:1, a potom je Sava Milić u 40′ sigurnim izvođenjem penala preokrenuo rezultat.

Djelovalo je da Titograd može doći do trijumfa. “Romantičari” su imali igru, ali ipak, u 70′ minutu Tmušić donosi izjednačenje Podgorici. Nakon tri minuta Krivokapić je preokrenuo na konačnih 3:2.

Na početku sezone omladinci su ostvarili učinak od dvije pobjede i jednog poraza.

OMLADINSKA LIGA CRNE GORE 20/21
GRUPA A
3. kolo
DG arena, Podgorica

Glavni sudija: Marko Roganović, I pomoćnik: Marko Drljević, II pomoćnik: Lazar Radulović, Delegat: Petar Stojanović

Andrej Krivokapić(G), Dušan Vuković(od 61′ Risto Vujović), Kenan Hadžibegović, Filip Tmušić, Andrija Đukanović(C), Andrej Bajović, Matija Krivokapić, Balša Bojanović, Enes Habibović(od 87′ Nikola Pavlićević), Marko Vučinić(od 61′ Vuko Vicković), Balša Vukotić.

Rezerve: Luka Đurašković(G), Aleksa Miljanić, Risto Vujović, Vuko Vicković, Ognjen Šćekić, Matija Boričić, Nikola Pavlićević.

Ivan Zlajić(G), Marko Vujačić(od 78′ Tomo Šoć), Luka Boričić, Bojan Pavićević(od 61′ Đorđe Magdelinić), Emir Spahić, Jovan Vujisić, Luka Mihaljević, Balša Janković(od 61′ Vedad Turusković), Boško Ljumović(C), Rade Đaković, Sava Milić(od 61′ Igor Radević).

Rezerve: Demir Adrović(G), Stefan Radović, Đorđe Magdelinić, Tomo Šoć, Vedad TUrušković, Pavle Đurović, Igor Radević, Damir Adrović, Boško Vukčević.