OMLADINCI NADIGRALI BUDUĆNOST

2020-09-14

Omladinska selekcija OFK Titograda pobijedila je gradskog rivala Budućnost u 4. kolu omladinske lige rezultatom 2:0. Romantičari su tako ostvarili treću pobjedu u četiri utakmice i upisali deveti bod u šampionatu. Titograd je poveo već u trećem minutu golom Emira Spahića. Od tog do poslednjeg trenutka vodila se žestoka borba za bodove, a na kraju su crveni ostvarili pobjedu. Tačku na meč stavio je rezervista Vedad Turusković u 88′ minutu, samo tri minuta nakon ulaska u igru. Pogodio je za konačnih 2:0.

Titograd ima 9 bodova i nalazi se na diobi prve pozicije zajedno sa Iskrom i Budućnošću.

OMLADINSKA LIGA CRNE GORE 20/21
GRUPA A
4. kolo

Glavni sudija: Manojlo Sekulić, I pomoćnik: Miloš Adamović, II pomoćnik: Miloš Vlahović, Delegat: Goran Dendić

Ivan Zlajić(G), Marko Vujačić(od 85′ Vedad Turusković), Đorđe Magdelinić, Luka Boričić, Bojan Pavićević(od 80′ Balša Tošković), Emir Spahić, Jovan Vujisić, Boško Ljumović(C), Rade Đaković, Sava Milić(od 80+ Tomo Šoć), Balša Janković.

Rezerve: Demir Adrović(G), Stefan Radović, Tomo Šoć, Vedad Turusković, Miloš Mugoša, Balša Tošković, Igor Radević, Damir Adrović.