PETLIĆI RAZBILI SUTJESKU: TRI GOLA SAVOVIĆA

2020-09-24

Petlići OFK Titograda nadigrali su Sutjesku u 6. kolu lige petlića u organizaciji udruženja klubova “Centar”, rezultatom 5:0. Najmlađi članovi OFK Titograda ostvarili su tako šestu uzastopnu pobjedu u šampionatu i maksimalan 18. bod.

Igrač utakmice definitivno je bio kapiten romantičara Lazar Savović, koji je upisao het trik učinak. Savović je pogodio mrežu gostiju u 7′, 17′ i 25′ minutu. Pratili su ga Jovan Anđić koji je pogodio mrežu u 12′, Matija Knežević u 22′ minutu utakmice.

Petlići OFK Titograda nastavili su da nas uveseljavaju sjajnom igrom i novom pobjedom.

0

Glavni sudija: Nikola Potpara, I pomoćnik: Petar Đukanović, II pomoćnik: Predrag Baucal, Delegat: Igor Raičević

Jovan Zogović(G)(od 31′ Balša Adžić), Savo Radonjić(od 31′ Lazar Popović), Petar Sekulović(od 41′ Nikola Vučinić), Ognjen Bulatović(od 41′ Ilija Bulatović), Nikola Debeljević(od 31′ Lazar Popović), Feđa Uzelac(od 41′ Bogdan Lalatović), Vuk Pavićević(od 41′ Luka Ivezić), Lazar Savović(C)(od 41′ Petar Vujović), Jovan Anđić(od 41′ Nemanja Ajković), Matija Knežević(od 41′ Aleksa Bulatović), Matija Jovanović(od 41′ Nemanja Lopićić).

Rezerve: Balša Adžić(G), Nikola Vučinić, Ilija Bulatović, Bogdan Lalatović, Lazar Popović, Luka Ivezić, Petar Rešetar, Petar Vujović, Nemanja Ajković, Aleksa BUlatović, Nemanja Lopićić.