KADETI DOBILI MORNAR U SJAJNOM MEČU

2020-09-28

Kadeti OFK Titograda pobijedili su Mornar u 6. kolu kadetske lige, rezultatom 3:2. Romantičari su tako upisali treću pobjedu u prvenstvu, a podsjećamo da se radi o najmlađoj ekipi u ligi, sastavljenoj mahom od igrača koji godištem pripadaju pionirskoj kategoriji. Ipak, to ih nije zaustavilo u današnjem meču protiv Mornara u kom su vodili 3:0, a na kraju slavili 3:2.

Prvi gol na meču postigao je štoper Marko Madnić u 3′ minutu. Sredinom prvog poluvremena, u 20′ minutu meča, talentovani napadač Andrija Skrobanović povisio je prednost Titograda na 2:0, da bi minut prije kraja poluvremena Marko Tadić postigao i treći pogodak.

Mornar je uspio da ublaži poraz i to u 60′ minutu kada je Muharem Beharović postigao gol za 3:1, a potom i u 81′ kada je Miloš Nišavić smanjio na 3:2, što je bio konačan rezultat meča.