OMLADINCI PONOVO SJAJNI: NADIGRANA I ISKRA

2020-10-08

Omladinci OFK Titograda pobijedili su Iskru kod kuće u osmom kolu omladinske lige rezultatom 5:2. Izabranici Gavrila Petrovića Njegoša, ostvarili su sedmu pobjedu u dosadašnjem toku prvenstva i osvojili 21 bod tako da u prethodnih osam kola imaju učinak od sedam pobjeda i jedan poraz. Trenutni su lideri omladinskog prvenstva. Golove na jučerašnjem meču, postigli su, Ognjen Gašević koji je postigao dva pogotka, kao i Rade Đaković, Luka Mihaljević i Sava Milić koji su postigli po jedan pogodak.Titograd je već na poluvremenu riješio pitanje pobjednika jer je vodio rezultatom 3:1, iako je Iskra bila ta koja je prva povela, golom Bogićevića. Za goste gol je postigao još Vasilije Mišurović u 90 minutu i tako ublažio poraz svoje ekipe.