PORAZ U GRADSKOM DERBIJU

2020-11-08

Fudbaleri OFK Titograda vjerovatno već sada žele da zaborave gradski derbi protiv Budućnosti u 13. kolu Telekom 1.CFL, u kom su poraženi rezultatom 0:4.

Titograd je već u prvom dijelu izgubio ovu utakmicu, jer je nakon dvije greške u odbrani primio dva gola, koji su postigli Dejan Zarubica u 20′ i Draško Božović u 26′ minutu. Iako je postojala nada da će mlada ekipa romantičara pokazati reakciju to se nije desilo, pa je u 75′ minutu Igor Ivanović postigao pogodak za 0:3.

Tačku na meč stavio je Aleksandar Vujačić u praktično poslednjem minutu meča, kada je na asistenciju Ivana Bojovića pogodio mrežu Joksimovića.

Sada sleduje pauza, koju igrači Titograda treba da iskoriste na najbolji mogući način i okrenu se novim izazovima.