REMI TITOGRADA I ISKRE: NOVOVIĆ SJAJNIM GOLOM DONIO BOD

2020-11-21

Fudbaleri OFK Titograda i Iskre remizirali su danas u 14. kolu Telekom 1.CFL, rezultatom 1:1. Izabranici Nikole Rakojevića prvi su zaprijetili, a priliku da postigne pogodak propustio je mladi napadač Marko Mrvaljević, sredinom prvog poluvremena, kada je pogodio prečku domaćina.

Nakon Toga, Iskra je preuzela inicijativu i do kraja prvog poluvremena nekoliko puta zaprijetila, a u 35′ minutu golom bivšeg romantičara Zorana Petrovića došla do prednosti 0:1.

U drugo poluvrijeme Titograd je ušao sa željom da dođe do zadovoljavajućeg rezultata, a do izjednačenja stižu, nakon odlične akcije Roganovića i Kalezića, koji je u 61′ sjajno realizovao kapiten Ivan Novović.

Ispostaviće se da je to bio i konačan rezultat. Trener Titograda Nikola Rakojević može biti zadovoljan osvojenim bodom, ali ima i za čim da žali, jer je njegova ekipa, iako značajno mlađa od domaćina, imala prostora da zaprijeti.

Sledeći meč Titograd će igrati protiv Jezera kod kuće.