PORAZ TITOGRADA, RUDAR RIJEŠIO MEČ U PRVOM POLUVREMENU

2021-02-19

Fudbaleri OFK Titograda poraženi su danas na gostovanju Rudaru u 20. kolu Telekom 1.CFL rezultatom 4:2. Domaćin je bio prvi koji je poveo, bio bolji rival i riješio meč u prvom poluvremenu.

U 3′ minutu gol za vođstvo postigao je Zečević. Osam minuta kasnije, Titograd je preko Miloša Brnovića reagovao i izjednačio.

Ipak, domaćin se bolje snašao u otvorenoj utakmici i do kraja prvog dijela, u 35′, 42′ i 42′ minutu postigao tri pogodtka. Strijelci su bili Kašćelan, Striković i Merdović.

Na pauzu za odmor “romantičari” su otišli u nadi da će se oporaviti i pokušati da dođu do povoljnog rezultata i, nakon 49′ minuta, kada je Miloš Brnović postigao drugi pogodak, djelovalo je da se Titograd možda može podići i ponovo zaprijetiti “rudarima”. Tim Nikole Rakojevića potom napravio pritisak, mogao i do trećeg gola, ali je udarac Bojovića iz teške pozicije zaustavila stativa…

Bio je 72′ minut, kada su šanse kluba sa Starog aerodroma opale još više. Miloš Brnović dobija crveni karton.

Konačan rezultat 4:2.