TITOGRAD PORAŽEN POD GORICOM

2021-02-28

Iako je djelovalo da će biti ovo jedna od onih utakmica, kada će izabranici Nikole Rakojevića zablistati i iako je OFK Titograd imao nekoliko izglednih prilika da prvi postigne gol u gradskom derbiju, to se, na žalost simpatizera kluba, nije dogodilo. OFK Titograd je poražen na gostovanju Budućnosti u 22. kolu rezultatom 1:0, a pobjednički gol postigao je Bodan Milić u 52′ minutu.

Romantičari su nekoliko puta na startu utakmice imali priliku da povedu, ali u većini slučajeva nedostajalo malo sreće ili je jednostavno Dragojević pravovremeno reagovao. Kako god, lijepo su počeli izabranici NIkole Rakojevića, koji su u današnjem susretu pružili sjajan otpor, ekipi koja je nadomak titule šampiona Crne Gore.

Propuštene tri prilike u prvom poluvremenu, a početkom drugog primljen gol, obilježili su današnje izdanje Titograda, koji je propustio priliku da nakon dugo vremena veže dvije uzastopne pobjede.

Nakon postignutog gola, sve je bilo praktično riješeno. Titograd je imao nekoliko pokušaja, ali nije uspio da dođe do izjednačenja, pa su tri boda pripala domaćinu, koji je znao kako da privede meć kraju.

Romantičari su završili utakmicu sa igračem manje, jer je Amir Muzurović dobio crveni karton u 71′ minutu.