KADETI: GOLEADA U DERBIJU IZMEĐU TITOGRADA I ZETE

2021-03-06

Kadeti OFK Titograda i Zete remizirali su danas sa Zetom u drugom kolu proljećnog šampionata rezultatom 3:3. Iako su gosti prvi poveli, Titograd je bio ekipa koja je bila bliža pobjedi.

GOlom Bogdana Babovića gosti su poveli u 14′ minutu. Reakcija “romantičara” je stigla samo sedam minuta kasnije. U 21′ minutu Radević je pogodio za izjednačenje, a već u 31′ Marko Tadić donio preokret.

Napadač Titograda pogodio je još jednom u 43′ minutu. Izabranici Mirka Šćepanovića otišli su na pauzu sa dva gola zalihe.

Drugo poluvrijeme rezultatski je pripao gostu, koji je uspio da se konsoliduje i dođe do izjednačenja. Đorđe Tripunović je pogodio 65′, a rezervista Ilija Puletić u 74′ minutu, za konačnih 3:3. Isti igrač Zete, tri minuta prije kraja dobio je crveni karton, pa ekipa iz Golubovaca završava meč sa igračem manje.