ODLIČAN VIKEND ZA NAŠE MLAĐE SELEKCIJE!

2021-04-12

Naše mlađe selekcije ovog vikenda igrale su 5 mečeva i zabilježile isto toliko pobjeda uz 17 postignutih i samo jedan primljen gol.

Pioniri 2007. godište još jednom su pokazali da ne treba da brinemo za budućnost kluba.
U 17. kolu Lige Pionira 2007. – Centar savladana je Adria rezultatom 5:0 u ranom terminu od 9 sati u subotu.
Golove su postigli Aleksa Stijepović, Matija Jovanić, Đuro Kažić i Lazar Martinović dva.

I naši pjetlići su pobijedili bez primljenog gola.
U 24. kolu Lige pjetlića 2008. godište savladana je ekipa Danilovgrada rezultatom 3:0.
Strijelci Nikola Vučinić, Vuk Milačić i Matija Knežević.

I omladinci su bili ubjedljivi na gostovanju.
Bez čak 6 standardnih prvotimaca savladan je Rudar  rezultatom 0:3.
Strijelci su bili Igor Radević i Bojan Pavićević dva puta iz penala.

U najuzbudljivijoj utakmici vikenda pobjeda naših kadeta u Beranama, tempo dostojan profesionalaca!
Poveli smo golom Marka Tadića u 8. minutu, 3 minuta kasnije domaći su izjednačili preko Riada Bralića, a pobjedu našoj ekipi donio je Damjan Dragović u 75. minutu.

I peta pobjeda našeg podmlatka u samo 24 sata djelo je pionira 2006..
Igrali su protiv ekipe Adria i savladali je rezultatom 4:0.
Strijelci Balša Đurašić, Nemanja Bojanić, dvojica Aleksa Stijepović i Globarević.