ČETVRTI UZASTOPNI PORAZ KADETA

Kadeti OFK Titograda poraženi su danas od Mladosti Lješkopolje u 12. kolu plej-of runde, rezultatom 1-5.

Romantičari su poveli golom Save Milića u 23′ minutu. Prvo poluvrijeme pripalo je Titogradu, a na pauzu se otišlo sa rezultatom 1-0.

U drugom dijelu viđena je potpuno drugačija slika u odnosu na prvo. Mladost se probudila i odličnim akcijama stigla do pobjede i pet pogodaka.

Golove za preokret postigli su Matija Krivokapić u 47′ i Enes Habibović u 58′ minutu. Gol za 1:3 bilo je djelo Enesa Habibovića, samo dva minuta nakon što su gosti stigli do preokreta. Gol za 1:4 postigao je Marko Vujačić u 63′ minutu prelijepim slobodnim udarcem sa 25 metara.

Isti igrač postavio je konačnih 1:5 u poslednjem minutu meča.

Izabranici Miloša Rašovića upisali su četvrti uzastopan poraz i nalaze se na četvrtoj poziciji.

Kadetska liga Crne Gore 18-19, GRUPA A
Trening kamp OFK Titograd, Podgorica
Kolo 12, 29.05.2019.

Službena lica: Glavni sudija: Dejan Cimbaljević, I pomoćnik: Nikoleta Obradović, II pomoćnik: Bojan Miljić, Delegat: Dragan Klikovac.

Trener: Miloš Rašović

Prvi tim: Filip Babović, Rade Đaković, Viktor Roganović, Jovan Kljajević, Dino Đukić, Marko Lubarda, Sava Milić, Damir Adrović, Luka Mihaljević, Nemanja Popović, Emir Spahić.

Rezerve: Demir Adrović, Luka Smolović, Igor Radević, Jovan Vujisić, Pavle Đurović, Miloš Ljutica.