KADETI PORAŽENI

Kadeti OFK Titograda poraženi su danas od Zete u 13. kolu plej-of runde kadetske lige rezultatom 2-4. Izabranici Miloša Rašovića, tako su poraženi peti put uzastopno i u poslednje kolo sezone ulaze sa željom da se pobjedom oproste od takmičarske sezone.

Svih šest golova postignuto je u prvom poluvremenu.

Zeta je povela golom Nikole Vukčevića u 6′ minutu, ali su „romantičari“ ekspresno odgovorili. Samo minut kasnije gol za izjednačenje postigao je Marko Lubarda. Ipak, gosti su došli do novog vođstva. Danijel Bečić je dva puta bio strijelac u 20′ i 37′ minutu, a Nikola Vukčević je postigao svoj drugi pogodak u 43′.

Sa druge strane strijelac je bio Sava Milić u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

U drugom dijelu, intenzitet je opao, pa je ostao rezultat sa poluvremena.

KADETSKA LIGA CRNE GORE 18/19 – GRUPA A
Kolo 13., Trening kamp OFK Titograd, Podgorica, 01.06.2019.

Glavni sudija: Mihailo Milošević, I pomoćnik: Miloš Laličić, II pomoćnik: Miloš Janković, Delegat: Dalibor Živković

Trener: Miloš Rašović

Prvi tim: Ivan Zlajić, Dino Đukić, Damir Adrović, Ilija Živanović(od 66′ Igor Radević), Anes Muratović, Rade Đaković(od 82′ Pavle Đurašković), Marko Lubarda, Sava Milić(od 89′ Miloš Ljutica), Viktor Roganović, Aleksa Ivanović(od 59′ Jovan Vujisić), Jovan Kljajević(od 59′ Luka Smolović).

Rezerve: Filip Babović, Pavle Đurašković, Miloš Ljutica, Jovan Vujisić, Igor Radević, Luka Mihaljević, Luka Smolović.

Zeta

Prvi tim: Milan Grbavčević, Vaso Pelićić, Andrija Ajković, Nikola Bjelobrković(od 80′ Viktor Vukčević), Aleksandar Krstović(od 75′ Dražen Krkotić), Stefan Radović, Balša Batrović(od 66′ Jakov Rudan), Ognjen Đinović(od 72′ Petar Radičković), Đorđe Pešukić, Nikola Vukčević, Danijel Bečić(od 46′ Nemanja Davidović).

Rezerve: Viktor Vukčević, Jakov Rudan, Petar Radičković, Dražen Krkotić, Božidar Škatarić, Nemanja Davidović.