KADETSKA LIGA: TITOGRAD PREOKRETOM DO POBJEDE

Kadeti OFK Titograda pobijedili su danas Jezero rezultatom 5:3. Izabranici Miloša Rašovića ostali su neporaženi i u šestom kolu, sa osvojenih 16 od mogućih 18 bodova.

Meč nije najbolje počeo za „romantičare“. Do 16′ minuta Plavljani su već vodili sa 0:2, golovima Muamera Lukača u 6′ i Miodraga Đukića u 16′ minutu.

Ipak, dobrim vođenjem trenera Rašovića, ali i padom koncentracije gostiju, kadeti OFK Titograda su uspjeli da konsoliduju redove i dobrim fudbalom preokrenu rezultat na 3:2.

Sava Milić je postigao pogodak u 33′ minutu iz penala.

Kadeti OFK Titograda smanjili rezultat na 1:2. Gol iz penala postigao je Sava Milić!🥅🎯Uživo prenos na sajtu www.ofktitograd.me #SviKaoJedan #OFKTitograd #Kadeti #MiSmoTitograd

Posted by OFK Titograd Podgorica on Saturday, 7 September 2019
Gol Milića

U 37′ Andrej Minić donosi izjednačenje.

Kadeti dolaze do izjednačenja. Gol za 2:2 postigao je Andrej Minić. Uživo prenos na sajtu www.ofktitograd.me#MiSmoTitograd #SviKaoJedan #OFKTitograd

U drugom poluvremenu, 15 minuta je trebalo Titogradu da dođe do preokreta. U 60′ minutu, gol je postigao desni bek Luka Smolović. Iznenadio je golmana gostiju i obradivao saigrače!

Perfektan pogodak Luke Smolovića za totalni preokret kadeta Titograda u meču protiv Jezera ⚽Sada je 3:2 🏆Uživo prenos na sajtu www.ofktitograd.me#MiSmoTitograd #SviKaoJedan #OFKTitograd

Ipak, gosti se nisu predali. Osam minuta kasnije stigli su do izjednačenja, preko rezerviste Seada Muzurovića – 3:3.

Djelovalo je da nedostaje energije izabranicima Miloša Rašovića, da će ih treći gol gostiju poremetiti na putu ka tri boda, ali na sreću, nije tako bilo.

Rašović je izvršio izmjene, osvježio igrački kadar i podigao ekipu, da u finišu napadne i dođe do rezultata.

Gol za 4:3 postigao je rezervista Dino Đukić u 76′ minutu – momak sa desetkom na leđima, odličnim udarcem dovodi Titograd u novo vođstvo.

Nakon što su Plavljani izjednačili, kadeti OFK Titograda dolaze do 4:3, golom Dina Đukića. Sjajan gol desetke mladih "romantičara".Uživo prenos na sajtu www.ofktitograd.me#MiSmoTitograd #SviKaoJedan #OFKTitograd

Konačnih 5:4 postavio je Igor Radević (takođe rezervista) u 85′ minutu meča.

Igor Radević dovodi kadete OFK Titograda na dva gola prednosti!5:3Još pet minuta do kraja.Uživo prenos na sajtu www.ofktitograd.me#MiSmoTitograd #SviKaoJedan #OFKTitograd

Kadeti OFK Titograda pokazali su karakter i kada je bilo veoma teško uspjeli da dođu do dobrog rezultata.

KADETSKA LIGA CRNE GORE 19/20
6. kolo,Trening kamp OFK Titograd, Podgorica
07.09.2019., 11:00h,
Broj gledalaca: 30

Glavni sudija: Branko Odalović, I pomoćnik: Dušan Pajović, II pomoćnik: Danilo Pejović, Delegat: Dragan Gorović