OMLADICNI: BUDUĆNOST BOLJA U GRADSKOM DERBIJU

Omladinci OFK Titograda poraženi su na gostovanju Budućnosti u 12. kolu plej-of runde omladinske lige, rezultatom 2-1.

Na terenu trening kampa Budućnosti viđena je odlična utakmica sa mnogo borbenosti i dosta prilika na obje strane.

Titograd je poveo golom Ognjena Gaševića u 6′ minutu i tako na najbolji način otvorio poslednji „gradski derbi“ omladinske lige u ovoj sezoni.

Domaćin je do izjednačenja stigao u finišu prvog poluvremena, u nadoknadi, a gol je postigao Ivan Bojović.

U drugom dijelu utakmice, obje ekipe su nastavile tamo gdje su stale u prvom poluvremenu. Obje ekipe su davale sve od sebe, kako bi došle do pobjede i kada se stekao utisak da bi bilo najpravednije da gradski rivali podijele bodove, Budućnost je, pet minuta prije kraja, pokazala karakter i golom Marka Mrvaljevića došla do pobjede.

„Nemam šta da zamjerim mojim momcima. Viđena je odlična utakmica, sa mnogo prilika. Možda nam je malo ponestalo snage u finišu, ali ipak, zadovoljan sam današnjom igrom. Možda smo trebali da pobijedimo, ali nismo imali sreće u finišu meča“, kazao je nakon meča trener omladinaca OFK Titograda Rajko Mugoša.

OMLADINSKA LIGA CRNE GORE 18/19 – GRUPA A
12. kolo,
Pomoćni teren FK Budućnost, Podgorica
26.05.2019.

Glavni sudija: Manojlo Sekulić, I pomoćnik: Miloš Vlahović, II pomoćnik: Miladin Nelević, Delegat: Nebojša Domazetović